Home       Strefa Klienta      Praca       Kontakt    

isoAktualizcja ISO 9001:2015

Aktualizacja wymagań systemu zarządzania jakością i publikacja wydania ISO 9001:2015 ma na celu dostosowanie wymogów stawianych organizacjom do ich potrzeb i opinii związanych z poprzednim wydaniem. Jest to zmiana polegająca nie na odejściu obowiązku tworzenia konkretnych procedur, a na szerokim spojrzeniu po co funkcjonuje organizacja i czy realizuje swoje cele.

Dowiedz się więcej!

Nowa jakość? - Rewolucja czy ewolucja

Przed nami długo wyczekiwane zmiany w normie ISO 9001. Prace nad normą trwające od 2012 angażujące zarówno przedstawicieli Komitetu Technicznego ISO/TC/172 jak i ekspertów z zakresu zarządzania dobiegają końca. Czy zapowiadane na wrzesień wydanie standardu ISO 9001:2015 będzie stanowiło rewolucję czy ewolucję systemów zarządczych? 

Zmiana struktury standardu, ujęcie ryzyka przy planowaniu wyrobu i doskonaleniu, zrozumienie otoczenia i istoty organizacji to nowe pespektywy funkcjonowania systemu zarzadzania. Proponujemy zdobycie wiedzy niezbędnej by odpowiedzieć na to czy dla Państwa będzie to ewolucja czy rewolucja w firmie. Bo zmiany są nieuniknione.

Dowiedz się więcej!