Home       Strefa Klienta      Praca       Kontakt    

BPM dokumenty

     
"Każda praca jest dobra,
  o ile jest dobrze wykonywana."
 - Albert Einstein

Mamy przyjemność przedstawienia Państwu funkcjonalności platformy wspierającej zarządzanie - BPM, która przez okres ostatnich lat podbiła rynek zarządzania procesami, wsparcia Systemów Zarządzania oraz obiegu i archiwizacji dokumentów i informacji.

Ponad 650 polskich przedsiębiorstw i instytucji administracji publicznej wykorzystuje BPM, który zdobywa ogromne uznanie naszych Klientów dzieki prostocie obsługi i zaawansowanej funkcjonalności.

Stały rozwój przedsiębiorstw i związane z tym zmiany wymagań spowodowały wprowadzenie rozwiązań umożliwiających zmiany w procesach, czy wręcz ich tworzenie bezpośrednio przez użytkownika.

Opis

Platforma umozliwia zaprojektowanie sekwencji działań w postaci przebiegu procesów. Za pomocą symboli, obiektów i łączników określamy sciężki obiegu dokumentu i działania które musi wykonać odpowiedni pracownik, badż grupa. Projektant tworząc proces określa jego etapy, przydziela zadania do uczestników procesu, definiuje miejsca, w których podejmowane są decyzje, definiuje warianty przebiegu.

Kolejnym krokiem jest zaprojektowanie formularza, czyli nośnika danych. Oczywiście można wykorzystać w tym celu dokument, którego obieg projektujemy.

Projektowanie procesu i formularza nie wymaga wiedzy programistycznej.

BPM jest kompleksowym systemem służącym do archiwizacji i zarządzania dokumentami. Pozwala użytkownikom na dostęp do dokumentów w tym samym czasie z dowolnego miejsca.

BPM zawiera następujace zakładki portalu:

Prezentacja systemu